dieleythe-banner-vergroot

Activiteitenlijst

2024 Activiteit
mei
26 mei
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Spaarne Lenterace
RV Spaarne
27 mei
maandag
19:00 tot
21:30
Oars en sculling cursus
Die Leythe
29 mei
woensdag
05:30 tot
23:59
49ste OC&C Ringvaart regatta
100 km
29 mei
woensdag
10:00 tot
16:00
Grachten Clean-Up #2
Leidse grachten
juni
1 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
9 juni
zondag
07:00 tot
17:00
Open Dutch Masters
Tilburg
9 juni
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
13 juni
donderdag (deel 4 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
15 juni
zaterdag
09:00 tot
14:00
Galgewater jeugdwedstrijden
die Leythe
16 juni
zondag
05:30 tot
20:00
Lustrummarathon
Die Leythe
juli
7 juli
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
7 juli
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
11 juli
donderdag (deel 5 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
augustus
15 augustus
donderdag (deel 6 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
19 augustus
maandag (deel 1 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
25 augustus
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
26 augustus
maandag (deel 2 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
september
2 september
maandag (deel 3 / 3)
20:00 tot
22:00
Die Leythe Instructeurscursus
Societeit
7 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Coastal Katwijk
Katwijk Zuiderstrand
8 september
zondag (deel 3 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
12 september
donderdag (deel 7 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
15 september
zondag
Traversée de Paris
Parijs!
15 september
zondag
01:00 tot
13:00
Praktijkochtend instructeurscursus
vlot
22 september
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
22 september
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
28 september
zaterdag
08:00 tot
20:00
Onderlinge
29 september
zondag
10:00 tot
13:00
Praktijkochtend instructeurscursus
vlot
oktober
6 oktober
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
10 oktober
donderdag (deel 8 / 8)
17:00 tot
20:30
Scull1 en scull2+
20 oktober
zondag
08:00 tot
09:30
Voorroeien Scull 3 en Oars 3
vlot
20 oktober
zondag
09:30 tot
11:30
Voorroeien Scull 1 & 2
vlot
20 oktober
zondag (deel 4 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
november
17 november
zondag
Korte Vliet Wedstrijden
Leiden

Medewerkers gezocht

Datum Activiteit
wo 29 mei 2024 Boten Schoonmaak (9)
vr 31 mei 2024 Boten Schoonmaak (9)
zo 16 jun 2024 Bardienst (1)
zo 16 jun 2024 Bardienst (1)
wo 26 jun 2024 Boten Schoonmaak (9)
di 2 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
za 6 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
zo 7 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
wo 10 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
vr 12 jul 2024 Bardienst (1)
za 13 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
zo 14 jul 2024 Bardienst (1)
do 18 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
vr 19 jul 2024 Bardienst (1)
za 20 jul 2024 Bardienst (1)
za 20 jul 2024 Bardienst (1)
zo 21 jul 2024 Boten Schoonmaak (9)
zo 28 jul 2024 Bardienst (1)
zo 28 jul 2024 Bardienst (1)
za 3 aug 2024 Bardienst (1)
  Alle functies bekijken

Zoeken:
Snel naar:
 
do 16 mei 17:00 Scull1 en scull2+
do 16 mei 20:30 Instructeursavond
vr 24 mei 18:00 Vrijwilligersavond
za 25 mei 9:00 Spaarne Lenterace
zo 26 mei 9:00 Spaarne Lenterace
ma 27 mei 19:00 Oars en sculling cursus
wo 29 mei 5:30 49ste OC&C Ringvaart regatta
wo 29 mei 10:00 Grachten Clean-Up #2