dieleythe-banner-vergroot

2024 Activiteit
28 februari
woensdag (deel 21 / 23)
19:30 tot
20:30
Indoortraining
Sporthal Basalt - Wassenaarseweg 501 Leiden
2 maart
zaterdag
09:30 tot
10:30
bROWnies ROW-tweekamp
Die Leythe
6 maart
woensdag (deel 22 / 23)
19:30 tot
20:30
Indoortraining
Sporthal Basalt - Wassenaarseweg 501 Leiden
7 maart
donderdag
20:00 tot
22:00
Nieuwe leden avond 1
Societeit
9 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
09:30 tot
17:00
Head
Amstel
10 maart
zondag (deel 2 / 2)
09:30 tot
17:00
Head
Amstel
13 maart
woensdag (deel 23 / 23)
19:30 tot
20:30
Indoortraining
Sporthal Basalt - Wassenaarseweg 501 Leiden
16 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
09:30 tot
17:00
Heineken Vierkamp
Amstel
17 maart
zondag (deel 2 / 2)
09:30 tot
17:00
Heineken Vierkamp
Amstel
23 maart
zaterdag
09:30 tot
17:00
27ste Jeugd- & Tweehead
Amstel
24 maart
zondag
09:30 tot
17:00
72ste Skiffhead
Amstel
24 maart
zondag
10:00 tot
16:00
Tulpenrace
Die leythe
2 april
dinsdag
Start Zomer instructie
4 april
donderdag
20:00 tot
22:00
Nieuwe leden avond 2
Societeit
5 april
vrijdag
20:00 tot
01:00
Lustrumfeest - Scheltema Leiden
Scheltema | Marktsteeg 1, 2312 CS Leiden
21 april
zondag (deel 1 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
25 april
donderdag
20:00 tot
22:00
ALV voorjaar 2024
Sociëteit Die Leythe
25 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 tot
17:00
Spaarne Lenterace
RV Spaarne
26 mei
zondag (deel 2 / 2)
09:00 tot
17:00
Spaarne Lenterace
RV Spaarne
29 mei
woensdag
05:30 tot
23:59
49ste OC&C Ringvaart regatta
100 km
1 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 2)
08:30 tot
19:00
40e Nortwave Asopos Driekamp
Dwarswatering Leiderdorp
2 juni
zondag (deel 2 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
9 juni
zondag
07:00 tot
17:00
Open Dutch Masters
Tilburg
16 juni
zondag
Lustrummarathon
Die Leythe
7 september
zaterdag
09:00 tot
17:00
Coastal Katwijk
Katwijk Zuiderstrand
15 september
zondag (deel 3 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
28 september
zaterdag
08:00 tot
20:00
Onderlinge
20 oktober
zondag (deel 4 / 4)
10:00 tot
11:30
Voorroeien Zij-instromers
vlot
17 november
zondag
Korte Vliet Wedstrijden
Leiden