Blikkenlijst 2014

WedstrijdNummerRoeiers en roeisters
Heineken RoeivierkampJ18 achtJeroen Oorwijn en KNRB selectieJjunioren Holland Acht
Heineken RoeivierkampJ18 4x*Bram Meijer, Bart Roovers en Diederik Stikvoort (st) en combi met Niels Brinkman (Naarden) en Maarten Hurkmans (Hemus)
Heineken RoeivierkampVet. E achtEd Maan, Ronald Florijn en combi met De Hoop, Tromp, Aegir, Poseidon en Nereus.
Head of the RiverJ18 4x*Bram Meijer, Bart Roovers en Pancras den Hollander (st) en combi met Niels Brinkman (Naarden) en Maarten Hurkmans (Hemus)
Head of the RiverJ18 achtJeroen Oorwijn in KNRB selectie Junioren Holland Acht
Head of the RiverVet. E achtEd Maan, Ronald Florijn en combi met De Hoop, Tromp, Aegir, Poseidon en Nereus.
TweeheadM16 2xStella Vissers en Núria Stikvoort
Skiffhead Vet. E skiff Ed Maan
Nationaal Kampioenschap KLEINM16 skiffKarolien Florijn
Amsterdam Open Masters RegattaVet. 4x-Ed Maan en combi met De Maas, Poseidon en Meppen
Ghent International Rowing Regatta J 12 skiffMartijn Oortwijn
Ghent International Rowing Regatta J12 2xMartijn Oorwijn en Chris Albers
Ghent International Rowing Regatta MJ 16 2x Karolien Florijn en combi met Het Spaarne
Ghent International Rowing Regatta M18 2xKarolien Florijn en combi met Het Spaarne
100 Km Ringvaart Regatta4x*Jantiene Manintveld, Kristel Melisie, Eltjo Ebbens, Niels Bijlsma en Niek Pieterse (st.)
Duits Veteranen kampioenschap Vet. G4x-Ed Maan en combi met De Maas, Poseidon en Meppen
Duits Veteranen kampioenschap Vet. F4x- Ed Maan en combi met De Maas, Poseidon en Meppen
Duits Veteranen kampioenschap Vet. G2xEd Maan en combi met De Maas, Poseidon en Meppen
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenDN-2xKarolien Florijn en combi Fenna Verberne (Het Spaarne)
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenM16 2xKarolien Florijn en combi Fenna Verberne (Het Spaarne)
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenM18 2xKarolien Florijn en combi Fenna Verberne (Het Spaarne)
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ16 skiff BMaarten van Harten
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ18 skiff ABart Roovers
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ18 2x Bart Roovers en Jelle van Haasteren
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ18 skiff BJelle van Haasteren
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ18 2xBart Roovers en Bram Meijer
Hollandia/NjordlustrumwedstrijdenJ16 4x* Leander Gall, Maarten van Harten, Gert Jan van Doorn, Thijs Vromen en Casper Terpoorten (st)
Dutch Masters Open Vet. E 1xEd Maan
Dutch Masters Open Vet. F 2xEd Maan, Willem van Schelven (Poseidon
Dutch Masters Open Vet. C-G 4x-Ed Maan en combi met De Maas, Poseidon en Daventria
Dutch Masters Open Vet. G 8Ed Maan en combi met De Maas, Poseidon, Daventria, Tübingen, Meppen
Dutch Masters Open M16 2xNúria Stikvoort en Stella Vissers
Thetis Spints J18 2xBart Roovers en jelle van Haasteren
Nationaal Kampioenschap GROOT J18 4-Bart Roovers en combi met Willem III, De Zwolsche en De Hunze
Nationaal Kampioenschap GROOT J18 achtBart Roovers en combi met Willem III, De Zwolsche, Naarden, Ric en De Hunze
Nationaal Kampioenschap GROOT J18 4x-Bram Meijer en combi met Hendrik Nelis (Basler), Stan Mulot (De Maas), Berend-Jan Slobbe (De Maas)
ARB J16 4x+Leander Gall, Gert Jan van Doorn, Maarten Van Harten, Thijs Vromen en Casper Terpoorten (st)
Koninklijke M18 skiffKarolien Florijn
Koninklijke J18 4x-Bram Meijer en combi met Hendrik Nelis (Basler), Stan Mulot (De Maas), Berend-Jan Slobbe (De Maas)
MarkregattaDames Club 4x*Leonie la Grouw, Heleen van Ommen, Sarah Inskip, Annemiek Bosma en Ellen van der Slot (st)
NSRF/slotwedstrijdenM16 skiffStella Vissers
NSRF/slotwedstrijdenM16 2xStella Vissers en Núria Stikvoort
NSRF/slotwedstrijdenJ18 skiff BJelle van Haastern
NSRF/slotwedstrijdenJ16 skiffGert Jan van Doorn
NSRF/slotwedstrijdenJ16 4x-Leander Gall, Gert Jan van Doorn, Maarten Van Harten en Thijs Vromen
NSRF/slotwedstrijdenJ16 4x*Leander Gall, Gert Jan van Doorn, Maarten Van Harten, Thijs Vromen en Casper Terpoorten (st)
Coupe de la JeunesseZilver M18 skiffKarolien Florijn
Coupe de la JeunesseZilver J18 4x-Jelle van Haasteren, en combi met Philip den Bremer (Zwolsche), Floris Loeffen (De Hoop) en Wouter Oosterhuis (Het Spaarne)
Coupe de la JeunesseBrons J18 2xBram Meijer en combi met Hendrik Nelis (Basler)
FISA Junioren WKZilver JM eight Jeroen Oortwijn en combi met Melvin Twellaar, Jaap de Jong, Koen van den Herk, Maarten Hurkmans, Simon van Dorp, Roel van Broekhuizen, Max Ponsen en stuurman Just Ponsen.
Tromp Boat Races M18 skiff Karolien Florijn
Tromp Boat Races J16 skiff Gert Jan van Doorn
Tromp Boat Races M16 2xNúria Stikvoort en Stella Vissers
Tromp Boat Races BedrijfsachtenJasper van Oyen, en combi met Bedrijfsacht Randstd
November vieren J18 4x*Bram Meijer en combi met Maarten Hurkmans (Hemus), Bram Schwarz (Spaarne), Machiel Oosterloo (De Maas) en Spaarne Thomas Biermans (st).
November vieren Vet.C 4x*Ton van der Wouden en Casper Terpoorten (st) en combi met Rijnland
Ergohead J16Gert Jan van Doorn
Ergohead M16Stella Vissers
Ergohead LHV30+Tom van den Broek

Ga snel naar

Nieuwsarchief

Top